Prezenty na absolutorium
Pokaż filtr (5)
Zresetuj filtr (0)
Uniwersalna Karta Podarunkowa
Platforma handlowa
Markowe perfumy i kosmetyki
Sklep sportowy
Obuwie i akcesoria
Profesjonalna drogeria internetowa
Karta podarunkowa gitmall
background Layer 1
GiftMall
Dowolny nominał
Grupa sklepów internetowych
Produkty do domu i kuchni
Sklep z kosmetykami
Sklep odzieżowy
Sieć hipermarketów
Sklep z zabawkami
Sklep komputerowy
Księgarnia internetowa
Sklep meblowy
Sklep sportowy
Sklep budowlany
Sklep z kosmetykami
Sklep odzieżowy
Sklep z częściami samochodowymi
Produkty do stylizacji paznokci
Bilety na wydarzenia kulturalno – rozrywkowe
Sklep markowych zegarków

Prezenty na absolutorium

Parę lat nauki i już magister. Nowy tytuł to nowe możliwości. Zbliża się obrona czy oficjalne wręczenie dyplomu? Wszyscy wiemy, jaki to jest odpowiedzialny moment. Przecież wiesz, jak dużo było niedospanych nocy przy stworzeniu pracy dyplomowej i tyle stresu z powodu kolejnego egzaminu. Chcesz jakoś pocieszyć absolwenta niezapomnianym podarunkiem, a nie masz doświadczenia w prezentowaniu dla takiej okazji? Nie martw się, mamy coś dla Ciebie.

Najlepsze czasy, oszczędzaj ich

Z nami u Ciebie nielimitowane możliwości doradzić z prezentem na taki ważny dzień w życiu każdego człowieka. Mimo to nie musisz mieć dużo czasu dla wyboru świetnej pamiątki na absolutorium. Karta uniwersalna przyniesie dużo szczęścia i będzie korzystnym prezentem jak dla dziewczyny, tak i dla chłopaka. Zaleta karty podarunkowej-to jest wybór za swoim gustem. Co może być lepsze od własnych marzeń.

Tak samo można udekorować kartę i pudełko, które będzie odpowiadać kreatywnej osobie. Co ważniejsze, zrobi niesamowite wrażenie na bliską osobę w taki osobliwy dzień.

Dla klientów, które są zawsze z nami, mamy bony podarunkowe na naszą produkcję.

Jak skorzystać z naszej propozycji?

Dla naszych klientów został stworzony specjalny katalog. Od teraz możesz korzystać z niego z pomocą strony internetowej bądź aplikacji mobilnej, która została stworzona specjalnie dla naszych klientów. Również przy wyborze karty podarunkowej, możesz zaoszczędzić swój czas i dostać prezent za pomocą drogi elektronicznej. Oszczędzaj czas z nami! Dbamy o swoich klientów i o ich czas.

Jakość to jest sukces

Jesteśmy na rynku jednym z największych dystrybutorów kart  podarunkowych  w całej Polsce. Nam zaufali więcej niż 1000 Polaków. Już 8 lat dajemy  radość naszym klientom. Współpracujemy z najlepszymi firmami z całego świata, co robi rozmaity wybór prezentów dla waszych bliskich i znajomych.

Chcesz wiedzieć więcej szczegółów?

Chętnie zapraszamy Ciebie do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie dowiesz się o wszystkich szczegółach https://giftmall.pl/corporate.  Również możesz skorzystać z pomocy naszych konsultantów. Zapraszamy do współpracy!


 

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.