Pomysły na idealny prezent dla programisty

Najlepsze prezenty dla programisty to nie tylko gadżety związane z komputerami, ale również pozornie niezwiązane z technologią. Jeśli szukasz inspiracji i nie wiesz, co kupić znajomemu informatykowi, grafikowi komputerowemu czy programiście, zajrzyj do naszego przewodnika.

Najlepsze pomysły na prezent dla programisty

Gadżetów dla informatyka jest bez liku. Możesz zdecydować się na kwestie techniczno-praktyczne, takie jak opaska na nadgarstek z kablem USB, naklejka tematyczna na kamerkę internetową, wszelkie podkładki, kubki i myszki. Możesz też sięgnąć odrobinę dalej i podarować swojemu przyjacielowi coś związanego z jego ukochanym tytułem gry, serialu, filmu czy uniwersum komiksowym. Najbardziej uniwersalnym i jednocześnie pewnym prezentem są karty podarunkowe uprawniające do bezpłatnego korzystania z serwisów streamingowych przez pewien czas. Warto jednak wychodzić poza schematy i raz na pewien czas podarować programiście prezent, który wykracza poza jego standardowe zajęcia i pasje. 

Karty podarunkowe jako prezent dla Nerda

Twój bliski programista z pewnością korzysta z serwisów streamingowych, które dostarczają mu rozrywki i są inspiracją do pracy. Jeśli nie wiesz, co kupić, zawsze możesz zdecydować się na kartę podarunkową, dzięki której Twój przyjaciel będzie mógł się cieszyć bezpłatnym dostępem do Netflixa, Amazon Prime czy Spotify. Nie ma co się oszukiwać: z takiego prezentu ucieszyłby się każdy!

Jeśli masz ochotę  podarować swojemu ulubionemu nerdowi coś naprawdę extra, zdecyduj się na kartę podarunkową związaną z jego ukochaną grą. Niektóre tytuły dostępne są w ramach abonamentu, który wykupuje się na pewien okres (podobnie jak Netflix), w innych dostęp jest darmowy, ale kluczowe elementy gry (np. uzbrojenie, wierzchowce, dodatkowe możliwości) dostępne są po uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Pamiętaj tylko, że wiele tytułów gier jest do siebie dość podobnych dla noobów (czyli osób, które są zupełnym przeciwieństwem nerda i osoby pro). Upewnij się dwukrotnie, że kupujesz kartę podarunkową związaną z grą, którą Twój przyjaciel uwielbia. 

Gadżety dla programisty

Gadżetem dla informatyka mogą być dobrej jakości akcesoria komputerowe: takie jak myszki bezprzewodowe supersilent ("nieklikające"), bardzo czułe i ciche klawiatury bezprzewodowe, podkładki pod nadgarstki i inne urządzenia, które pomagają w codziennej pracy. Dodatkowo warto zainteresować się pokrowcami na laptopa, dizajnerskimi torbami lub plecakami wodoszczelnymi i powerbankami. Jeśli nie czujemy się pewnie na gruncie technologii, dobrym prezentem dla grafika komputerowego, programisty czy dewelopera będą zabawne skarpetki, t-shirty lub bluzy z nadrukami odpowiadającymi ich profesji. 

Wciąż szukasz inspiracji na prezent dla programisty? GiftMall - z nami nietrafiony prezent Ci nie grozi!

Prezenty dla informatyka, które wywołują emocje

Nie każdy prezent dla informatyka musi być związany z branżą IT! Zaproś swojego przyjaciela czy przyjaciółkę w miejsce z dala od komputera: na gokarty, do kina, do restauracji, na degustację piw lub win, na kurs kucharski, albo masaż. Przecież w końcu programista też człowiek i lubi się zrelaksować! Podaruj doświadczenia, a nie fizyczne prezenty: w ten sposób urodziny, Dzień Programisty czy jakakolwiek inna okazja, którą wspólnie świętujecie, znacznie wyraźniej zapisze się w jego/jej pamięci. 

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall