Prezenty na Dzień Mężczyzny

Dzień Mężczyzny jest dobrą okazją, żeby Panom obecnym w naszym życiu wręczyć miły upominek, który sprawi im radość.

Jak wybierać prezenty na Dzień Mężczyzny?

Dzień Mężczyzny jest okazją obchodzoną w Polsce dopiero od niedawna. Coraz więcej Pań jednak postanawia obdarować na przykład swoich mężów czy kolegów z pracy upominkami, które sprawią, że poczują się oni docenieni i zauważeni.

Jak wybierać prezenty na Dzień Mężczyzny? Warto kierować się kilkoma kryteriami. Po pierwsze, należy zadać sobie pytanie – co ucieszy daną osobę. Pamiętajmy, że prezent kupujemy z myślą o kimś, nie o sobie. Po drugie, istotny jest rodzaj relacji między nami a obdarowywanym. Prezent dla osób, które nie są nam bardzo bliskie nie powinien być ani zobowiązujący, ani zbyt intymny. Mógłby bowiem wprawić w zakłopotanie. Kolejnym kryterium może być budżet. Będzie mieć to znaczenie szczególnie w sytuacjach takich jak wręczanie prezentów kolegom z pracy – będziemy mieli do obdarowania więcej niż jedną osobę.

Prezent na Dzień Mężczyzny dla męża

Jaki prezent na Dzień Mężczyzny dla męża będzie dobrym pomysłem? Jeśli mąż lubi elektronikę i gadżety, sprawdzić może się na przykład voucher do sklepu, w którym zaopatrzy się w akcesoria komputerowe, wybierze wysokiej jakości tablet lub smartwatch. Zapalonych graczy ucieszy karta upominkowa do sklepu online przypisanego konsoli gier. Jeśli chodzi o Dzień Mężczyzny, prezent idealny dla męża może być też bardziej intymny. Miłym upominkiem będzie na przykład komplet bokserek. Warto też pomyśleć o prezencie, którego istotą będzie wspólne spędzanie czasu, na przykład na masażu dla dwojga w SPA. Świetnie sprawdzi się voucher, który pozwoli wybrać zabieg obdarowanemu. Dla Panów, którzy z kolei odpoczywają najlepiej w aktywny sposób, dobrym upominkiem może być karnet na basen, siłownię. Zapewne ucieszy ich też odzież sportowa lub sportowy sprzęt.

Prezent na Dzień Mężczyzny dla kolegów z pracy

Prezent na Dzień Mężczyzny dla kolegów z pracy powinien być symbolicznym drobiazgiem. Może mieć oczywiście charakter personalny, przebywamy przecież w swoim towarzystwie na co dzień, znamy się i lubimy.

Dobry upominek na Dzień Mężczyzny w pracy to na przykład:

  • zabawny kubek (każdy może mieć napis czy grafikę nawiązujące do obdarowanego),
  • pendrive,
  • drobny gadżet – brelok, długopis,
  • słodycze, kawa, herbata,
  • voucher na subskrypcję aplikacji z filmami, muzyką, audiobookami.

Co istotne, zadbajmy o to, aby upominki wręczane kolegom w pracy były takie same lub równej wartości. Dzięki temu nikt nie poczuje się potraktowany gorzej i unikniemy niepotrzebnych komentarzy, niesnasek w pracy. Świętowanie Dnia Mężczyzny w pracy może zdecydowanie poprawić atmosferę w zespole, celebrowanie tego typu okazji wzmacnia relacje między pracownikami, sprawia, że czują się oni docenieni. Kluczem do sukcesu jest tu równe traktowanie wszystkich – jeśli obchodzimy Dzień Mężczyzn, świętujmy również Dzień Kobiet.

Pomysł na prezent na Dzień Mężczyzny warto opracować z wyprzedzeniem, tak aby nie kupować nietrafionych upominków na ostatnią chwilę. Z łatwością znajdziemy coś, co ucieszy obdarowywanych przez nas Panów.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall