Czy prezenty do 80 zł mogą zastąpić kopertę?

Pieniądze jeszcze do niedawna stanowiły bardzo popularną formę upominku. Obecnie atrakcyjna i często wyczekiwana kiedyś koperta przez obdarowywanych jest odbierana raczej negatywnie – niemal zawsze kojarzy się z brakiem zaangażowania i pomysłu. Jak nie pozwolić drugiej osobie myśleć o sobie źle? Zamień gotówkę na vouchery, bony lub karty podarunkowe. Takie prezenty do 80 zł są modne i chętnie wybierane – głównie dlatego, że są odpowiednie dla każdego i nadają się niemal na każdą okazję. Przeczytaj i zobacz, co musisz wiedzieć o kartach elektronicznych.

Dlaczego karty elektroniczne zastąpiły pieniądze?

Pieniądze straciły na atrakcyjności z wielu powodów. Wśród najczęściej wymienianych pojawia się jednak zupełny brak oryginalności takiej formy upominku. Chociaż zwolennicy gotówki na prezent robili wiele, żeby utrzymać popularność kopert (np. proponowali w pełni spersonalizowane pomysły zapakowania banknotów), zostały one całkowicie wyparte przez karty elektroniczne, możliwe do zrealizowania we wskazanym e-sklepie. Nie ma w tym nic dziwnego – taki prezent do 80 zl może być praktyczny albo zabawny, zawsze jednak dostarcza wyłącznie pozytywnych emocji. 

Prezenty za 80 zł na wiele okazji. Kiedy voucher może zastąpić gotówkę?

Popularność voucherów, bonów i kart podarunkowych, umożliwiających swobodne korzystanie z oferty sklepów online (w tym drogerii, perfumerii i internetowych sklepów jubilerskich), popularnych platform streamingowych, serwisów strumieniowych i innych cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wśród propozycji pojawiają się bowiem oferty wyłącznie tych marek, które cieszą się zaufaniem i dużą rozpoznawalnością. Kiedy karta elektroniczna może zastąpić prezent za 80 zł? 

  • Voucher do doskonały pomysł na niezobowiązujący upominek dla nowożeńców, np. wówczas, gdy zostałeś zaproszony wyłącznie na uroczystość zawarcia związku małżeńskiego. Taki prezent do 80 zł do wykorzystania w restauracji, na platformie streamingowej albo w kawiarni pozwoli młodym małżonkom spędzić wartościowy czas razem. 
  • Karta elektroniczna może zastąpić gotówkę przewidzianą na prezent urodzinowy, bez względu na to, jak dobrze znasz gust obdarowywanego. Wśród propozycji takich prezentów za 80 zl bez trudu znajdziesz szalenie uniwersalne rozwiązania, np. voucher do wykorzystania na popularnej platformie handlowej. 
  • Bony do kawiarni, restauracji, sklepów online i innych to także fantastyczny pomysł na docenienie pracowników – zupełnie bez okazji. Tanie prezenty za 80 zł nie nadwyrężą firmowego budżetu i będą miłym gestem ze strony pracodawcy. Czy warto? Taka inwestycja zdecydowanie się opłaca – efektywność docenionego zespołu zawsze wzrasta!

Kupujesz online, wręczasz osobiście. Jak zapakować kartę elektroniczną?

Karty elektroniczne to pomysł na prezent, który wymaga minimalnego zaangażowania z Twojej strony, jednocześnie jednak prezentuje się o niebo lepiej niż papierowa koperta. Pakowane w stylowe oryginalne opakowania są odpowiednie jako samodzielny prezent, mogą także stanowić część większego upominku, np. kosza. Jedno jest pewne – prezenty do 80 zł stwarzają mnóstwo możliwości! 

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall